Medarbejder

Hjemmeside: Søren P. Petersen

Illustrationer: Erik Bay

Opdateret: 18/5 2019

Klik på illustrationen for at

se den i fuld størrelse.

Kopier e-mailene nedenfor og sæt dem ind i dit e-mail-program:


saab95kroenert@gmail.com; soren.p.petersen@rom-petersen.dk; bham3739@gmail.com; perbakolesen@gmail.com; p.kronert@gmail.com; nina.rasmussen@yahoo.dk; miol@outlook.com; ma.ottesen@gmail.com;  kikra40@gmail.com; karaha@outlook.com; kaitnik1@gmail.com; joergen.r@gmail.com; hans@hjjit.dk; conny@rom-petersen.dk; christiansen1@adslhome.dk; birgitte.borgen@mailme.dk; birgithojmark@jubii.dk; bentvinkler@outlook.dk; torben@torbenschou.dk; lhabhn@gmail.com; karen.boldsen@gmail.com;

juulpreben@hotmail.com

Birgit Ahnfeldt-Mollerup

Højvangen 64

2860 Søborg

+45 3967 0751

bham3739@gmail.com


Karen Boldsen

Cedervænget 13 3.th.

2830 Virum

+45 2892 5101

karen.boldsen@gmail.com


Erik Christiansen

Solbakken 50

2840 Holte

+45 2346 2460

christiansen1@adslhome.dk


Jens Jacob Haugaard

Ordrupvej 62A, 4.tv.

2920 Charlottenlund

+45 9955 5854 / 2166 6609

jjhaugaard@gmail.com


Karsten R. Hansen

Kretavej 17, st.tv.

2300 København S

+45 3258 0256 / 3020 0256

karaha@outlook.com


Lene Hansen

Astershaven 133

2765 Smørum

+45 2448 4012

lhabhn@gmail.com


Erik Jacobæus

Parcelvej 74

2830 Virum

+45 4541 0074



Birgit Højmark-Jensen

Hedelyngen 145

2730 Herlev

+45 2370 7373 / 4484 8913

BirgitHojmark@jubii.dk


Tage Jensen

Søborg Hovedgade 5

2870 Dyssegård

+45 4052 2932

mail@pustaca.dk


Hans Jørgensen

Frødalen 3, st.tv.

3400 Hillerød

+45 2560 8960

hans@hjjit.dk

Henrik Lehmann

Paradisvænget 8

2840 Holte

+45 4018 5640

henrik-lehmann@hotmail.com


Kirsten Nykjær Kragh

Gasværksvej 10, 3.th.

2790 Hørsholm

+45 2982 2619

kikra40@gmail.com


Jytte Marianne Kreiborg

Mathildevej 2, 1.tv.

2000 Frederiksberg

+45 3644 6642

jyttekreiborg@hotmail.com


Astrid Kristiansen

Krogmosevej 13

2880 Bagsværd

+45 2042 3184

abk3660@gmail.com


Jan Krønert

Dronninggårds Allé 10C, 3.tv.

2840 Holte

+45 4541 2026 / 2337 7172

saab95kroenert@gmail.com


Per Krønert

Skovkanten 61

2850 Nærum

+45 2794 5734

p.kronert@gmail.com


Finn Larsen

Harreshøjvej 48

3080 Tikøb

+45 2655 7845 / 4975 9114

Finnmundus@gmail.com


Dagmar Levisen

Prinsessegade 81, 3 194

1422 København K

+45 3257 7004

dagmar.lev@hotmail.com


John Bracker Larsen

Holbækvej 43, 1.th.

4000 Roskilde

+45 2137 3539

kaitnik1@gmail.com


Birgitte Borgen Marcussen

Carlshøjvej 56, st.th.

2800 Kgs. Lyngby

+45 2964 5133 / 3211 0186

Birgitte.Borgen@mailme.dk

Per Bak Olesen

Sandkrogen 50

2800 Kgs. Lyngby

+45 2057 56710

perbakolesen@gmail.com


Michael Olsen

Hasselvej 57

2830 Virum

+45 3031 3270

miol@outlook.com


Marianne Ottesen

Hovgårdsparken 28

3060 Espergærde

+45 4046 3354

ma.ottesen@gmail.com


Conny Rom Petersen

Højbjerggårdsvej 18

2840 Holte

+45 2146 3707 / 4542 4289

Conny@Rom-Petersen.dk


Søren P. Petersen

Højbjerggårdsvej 18

2840 Holte

+45 2627 4289 / 4542 4289

Soren.P.Petersen@Rom-Petersen.dk


Bent Vinkler Rasmussen

Bredebovej 27, 1.th.

2800 Kgs. Lyngby

+45 4588 3665 / 2168 9081

bentvinkler@outlook.dk


Jørgen Rasmussen

Rolighedsvej 41

3460 Birkerød

+45 2057 8982

joergen.r@gmail.com


Nina Rasmussen

Astilbehaven 146

2830 Virum

+45 2948 2598

nina.rasmussen@yahoo.dk


Torben Schou Petersen

Parkhøjvej 12, st

2800 Kgs. Lyngby

+45 2381 4890

torben@torbenschou.dk


Karina F. Steenholt

Frederiksdalsvej 61, 1 tv

2830 Virum

+45 2874 9263

ksteenholt@hotmail.com

Dato

Tid

Formål

9/4-2019

19:00-22:00

Planlæg

11/6-2019

19:00-22:00

Planlæg

13/8-2019

19:00-22:00

Planlæg

8/10-2019

19:00-22:00

Planlæg

10/12-2019

19:00-22:00

Planlæg

11/2-2020

19:00-22:00

Planlæg

17/3-2020

19:00-22:00

Generalforsamling

15/4-2020

19:00-22:00

Planlæg

9/6-2020

19:00:22:00

Planlæg

Reservation af Fuglevad Vandmølle

Medarbejderne